مشخصات , قیمت و خرید اسپری اکسیژن بهاران | هانیلو
اسپری اکسیژن بهاران

اسپری اکسیژن بهاران

55,000تومان
تولید کننده:بهاران-BAHARAN
کد محصول: 110000457
موجودی در انبار
 • موارد استفاده: برای بیماران (ریوی، قلبی، مغزی و ...)، سالمندان، بانوان باردار (کمک به تنفس مادر با اکسیژن خالص)، مشاغل سخت، ورزشکاران و آلودگی هوا (به ویژه در فصول سرد) .با توجه به کاربردهای خاص و عمومی، مناسب برای استفاده همراه پزشکان، مدرسین ورزشی، مراجع امدادرسانی و ...
 • کاربرد: مکمل تنفسی (برای بیماران و همچنین عموم)

نقد و بررسی اجمالی اسپری اکسیژن بهاران:


 اسپری  اکسیژن «بهاران» (Baharan Oxygen) از حیاتی‌ترین محصولات کمک درمانی برای افراد دارای مشکلات تنفسی است و برای تمامی اقشار اجتماعی که در شرایط مختلف زیست محیطی و جسمی سختی قرار دارند دارای بیشترین بازدهی است. این اسپری در بالاترین خلوص اکسیژن پزشکی با فشار 8 بار پر شده و حجم تقریبی آن حدود 8 لیتر گازی است. اسپری اکسیژن بهاران از یک کپسول و یک ماسک پلاستیکی فوق سبک و قابل حمل تشکیل شده که زمان استفاده می‌توان آن را روی کپسول وصل و ضمن اسپری کردن اکسیژن از طریق ماسک آن را تنفس نمود. علاوه بر بیماران خاص نظیر بیماران ریوی، قلبی و مغزی که با تشدید بیماری به مصرف سریع اکسیژن در هر مکانی نیاز مبرم دارند، این محصول را می‌توان یک وسیله ضروری در وسایل کمک‌های اولیه هر خانواده برشمرد که در موقعیت‌های اورژانسی مورد استفاده افراد معمول نیز قرار می‌گیرد. عموم مصرف‌کنندگان این محصول بیماران، سالمندان، تمامی افراد جامعه در زمان آلودگی هوا، ورزشکاران، بانوان باردار، کارکنان در مشاغل سخت و... هستند. بنا بر ادعای شرکت سازنده، این محصول بهترین مکمل مصرف اکسیژن سبک و قابل حمل تولید شده در جهان برای مناطقی است که مردم با آلودگی زیاد هوا برای تنفس مواجه هستند. در تشریح مصرف‌کنندگان دیگر این محصول می‌توان به خانم‌های باردار اشاره کرد که با چندبار استفاده در روز با رساندن اکسیژن خالص به جنین در کمک به کیفیت رشد کودک خود اطمینان حاصل می کنند. این محصول مورد مصرف ورزشکاران در سطوح مختلف برای احیای فوری توان و عملکرد بدن، فعالیت فیزیکی بیشتر بدن و مغز وابسته به رسیدن اکسیژن خالص است و رساندن اکسیژن خالص با این محصول عمل تاثیرگذار تمرکز و آرامش بدن شما را در بهترین  شرایط ایجاد می کند، کارکنان مشاغل سخت در  محیط های پر خطر کار خود از جمله در عمق زمین از این محصول به بهترین شکل بهره گیری می کنند و به طور کلی «اسپری اکسیژن بهاران» به عنوان ابزاری بسیار ضروری همواره در منزل، محل کار، خودرو و همراه افراد مورد استفاده فراوان دارد.

همانطور که اشاره شد این محصول تنها برای بیمارانی نظیر بیماران ریوی نیست، بلکه به طور کلی برای تقریبا تمام نیازمندان اکسیژن خالص کارایی دارد. این محصول را می‌توان از محصولات درمانی و کمک‌رسانی حیاتی و در کل به عنوان یک مکمل تنفس برای موقعیت‌های مختلف برشمرد. اسپری اکسیژن بهاران با وزن کم و قابلیت جابه‌جایی راحت می‌تواند بهترین همراه برای بیماران، بانوان باردار، تمامی افراد در زمان آلودگی هوا، سالمندان، افراد شاغل در مشاغل سخت، ورزشکاران و ... در هر زمان و در هر مکان باشد. اسپری اکسیژن بهاران ضمن فراهم نمودن تنفس اکسیژن خالص، در بسیاری از موارد همانند دیگر وسایل جعبه کمک‌های اولیه، یک مکمل درمان یا وسیله‌ای کاملا ضروری و حیاتی خواهد بود. به عنوان مثال افرادی را که مورد حمله بیماری‌های مختلف قرار می‌گیرند را در صورت نیاز به اکسیژن می‌تواند تا نزدیکترین مرکز درمانی کمک کند.

موارد مختلف استفاده و توصیه پزشکان:

 • بیماران:

این محصول برای بیماران ریوی، قلبی، مغزی و بسیاری از موارد دیگر که در روز با تشدید بیماری به مصرف سریع اکسیژن در هر مکانی نیاز مبرم دارند قابل استفاده خواهد بود.

 • سالمندان:

افزایش سن غالبا با مشکلات رایج تنفسی همراه است و افراد مسن بیش از افراد دیگر تحت تاثیر مواردی نظیر فعالیت فیزیکی و آلودگی هوا قرار خواهند گرفت. بدین ترتیب، این ماسک را می‌توان گزینه‌ای ضروری در منزل یا همراه سالمندان نیز در نظر گرفت.

 • آلودگی هوا:

یکی از شایع‌ترین موارد کاربرد ماسک‌های اکسیژن، استفاده در شهرهایی است که با آلودگی هوا دست و پنجه نرم می‌کنند. بنابراین استفاده از این ماسک ضمن تردد در هوای آلوده‌ی شهر، به ویژه در روزهای پاییز و زمستان که آلودگی هوا شدیدتر است، می‌توان تاثیرات هوای آلوده روی سلامت بدن را کاهش داد.

 • بانوان باردار:

علاوه بر تغذیه‌ی سالم و محتاطانه‌ی مادر باردار، تنفس هوایی پاک و رسیدن اکسیژن خالص و کافی به نوزاد هم از دیگر مواردی است که در رشد سالم وی تاثیرگذار است. بدین ترتیب، بانوان باردار می‌توانند با چند نوبت مصرف اکسیژن همراه بهاران در روز، در رساندن اکسیژن خالص به فرزندشان برای بهبود در رشد آن کمک زیادی کنند.

 • ورزشکاران:

استفاده از این محصول برای تمامی ورزشکاران اعم از حرفه‌ای و آماتور تاثیر بالایی در رفلکس بدن و تحرک آنان ایجاد می‌کند. بدین ترتیب، این ماسک نه‌تنها مشوق افرادی خواهد بود که به دلیل مشکلات معمول تنفسی از پرداختن به ورزش‌های روزمره و آماتور باز می‌مانند، بلکه برای افرادی که به شکلی حرفه‌ای به ورزش‌های قدرتی و استقامتی می‌پردازند هم ابزاری برای رسیدن سریع اکسیژن خالص به بدن و حفظ تحرک و سلامت فیزیکی آن‌ها شود.

 • مشاغل سخت:

علاوه بر فعالیت فیزیکی سنگین، شرایط محیطی محل کار هم از جمله مواردی است که می‌تواند تنفس کارکنان و کارگران را تحت تاثیر قرار دهد. لذا، چنانچه افرادی که به شغلی دشوار و پرتکاپو مشغولند و از نظر تنفسی هم مشکلی دارند، یا اینکه شرایط کلی محیط کار، نظیر کار در معادن و برخی کارخانجات موجب خلل در تنفس معمول آن‌ها می‌شود، ماسک اکسیژن بهاران می‌تواند یک ابزار کمکی و در مواردی کاملا حیاتی و ضروری برای تنفس و سلامت این کارکنان باشد.

 • حوادث و مصارف دیگر:

این محصول همچنین در زمان حوادث رانندگی، آتش‌سوزی و ... به عنوان یک نیاز اصلی کمک‌های اولیه به شمار می‌آید که ضرورت همراه داشتن آن در خودرو را نیز توجیه می‌کند.

استفاده از این محصول به بالا بردن سیستم ایمنی بدن نیز کمک می‌کند. تاثیرات فوق‌العاده مصرف این محصول در کاهش استرس، سردردهای مزمن، افسردگی و خستگی ناشی از کار زیاد در روز برای کلیه افراد کاملا قابل توجه می‌باشد. کمک به تمرکز و همچنین تقویت فعالیت‌های سلول‌های مغزی نیز از دیگر مزایای استفاده از ماسک اکسیژن بهاران است.

** طریقه مصرف:

ماسک را همانند تصویر راهنمای روی محصول، به کپسول متصل کرده و دهانه‌ی آن را روی صورت خود قرار دهید. با فشار دادن دکمه‌ی ماسک، اکسیژن را اسپری کنید. این عمل را هر مرتبه به مدت 1 الی 2 ثانیه انجام داده و همزمان تنفس نمایید.

 1. دارای گارانتی تعویض 10 روزه هانیلو


مشخصات اسپری اکسیژن بهاران :


 • روش درمانی : ماسک و کپسول همانند تصویر روی کپسول به هم وصل و با فشاردادن دکمه اکسیژن را اسپری گردد. کاربر می‌بایست این عمل را هر مرتبه به مدت 1 الی 2 ثانیه انجام و همزمان تنفس نماید.
 • موارد استفاده: برای بیماران (ریوی، قلبی، مغزی و ...)، سالمندان، بانوان باردار (کمک به تنفس مادر با اکسیژن خالص)، مشاغل سخت، ورزشکاران و آلودگی هوا (به ویژه در فصول سرد) وبا توجه به کاربردهای خاص و عمومی، مناسب برای استفاده همراه پزشکان، مدرسین ورزشی، مراجع امدادرسانی و ...
 • کاربرد: مکمل تنفسی (برای بیماران و همچنین عموم)
 • سایر ویژگی ها:
 • - اسپری اکسیژن بهاران پرشده با اکسیژن پزشکی خالص با فشار 8 بار (برابر با ظرفیت تقریبا 8 لیتر گازی)
 • - متشکل از یک کپسول و یک ماسک که زمان استفاده روی کپسول نصب می‌شود
 • - پروانه وزارت بهداشت: 664/56024
 • - دارای گواهی ایزو 13485:2003 و ایزو 9001:2008
 • - وزن تقریبی کپسول و ماسک: 142گرم
 • - ابعاد تقریبی: قطر کپسول: 6.5 سانتی‌متر، ارتفاع در حالت بسته: 33 سانتی‌متر، قطر دهانه‌ی ماسک: 7 سانتی‌متر
 • - در دمای بیش از 30 درجه نگهداری نشود

 

اسپری اکسیژن بهاران چه تفاوتی با دیگر محصولات بازار دارد؟

 1. فروش ارزان از فروشگاه اینترنتی هانیلو
 2. ارسال درب منزل
 3. دارای مجوز استاندارد
 4. خرید اینترنتی و خرید پستی از فروشگاه اینترنتی هانیلو
 5. گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا از  فروشگاه اینترنتی هانیلو
 6. دارای گارانتی تعویض 10 روزه هانیلو

رنگ اسپری اکسیژن بهاران  :

 • سفید
اسپری اکسیژن بهاران یک انتخاب مناسب جهت کاهش درد موضعی می باشند.


برای خرید اینترنتی اسپری اکسیژن بهاران میتوانید به فروشگاه اینترنتی هانیلو مراجعه کنید.


تلفن تماس فروشگاه اینترنتی هانیلو: 09109371983

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب